Złóż

Zapytanie

Rozpatrujemy i odpowiadamy na każde zapytanie! Prześlij nam szczegóły aby dowiedzieć się więcej na temat poszukiwanych wyrobów gumowych lub artykułów silikonowych.

Dowiedz się, jak skutecznie zapytać!

Kontakt telefoniczny:

kom: +48 603-952-276 (PL)
kom: +48 609-727-815 (PL/ENG)
tel/fax: +48 618-306-874 (PL)

Skorzystaj z formularza i skontaktuj się z nami, a otrzymasz szybką odpowiedź!

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć doskonałe tuleje gumowe, uszczelki gumowe, palce do skubarki, uszczelki silikonowe, gumowe amortyzatory, odbojniki gumowe oraz profile gumowe? Odpowiedź jest prosta – FliGUM! Realizujemy każde zamówienie – dobieramy twardość gumy oraz skład mieszanki. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala wytwarzać produkty idealnie spasowane wobec Twoich wymagań i spełniające rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa.

Prosimy o podanie jak najwięcej informacji, m.in. opis produktu, wymiary, ilość, materiał, twardość, środowisko pracy itp. / Please provide as much information as possible, including: product description, dimensions, quantity, material, hardness, working environment etc.

Wyroby gumowe i wyroby silikonowe na zamówienie we FliGUM.

Tuleje gumowe

Nasze tuleje gumowe charakteryzują się doskonałą elastycznością i trwałością. Doskonale sprawdzają się w wielu zastosowaniach, gwarantując ochronę przed wstrząsami i drganiami.

Uszczelki gumowe

Posiadamy szeroki asortyment form uszczelek gumowych, idealnych do zastosowań w różnych warunkach. Odpowiednie do izolacji termicznej, akustycznej czy jako zabezpieczenie przed pyłami, smarami, olejami i wilgocią.

Palce do skubarki

Nasze palce do skubarki o długości 9 cm są precyzyjnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i skuteczność w procesach przemysłowych.

Uszczelki silikonowe

Dzięki naszym uszczelkom silikonowym możesz być pewien doskonałej ochrony przed wodą, temperaturą i innymi czynnikami zewnętrznymi. Oferujemy produkty dostosowane do różnych branż i wymagań.

Gumowe amortyzatory

Nasze gumowe amortyzatory są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących skutecznego tłumienia drgań i wstrząsów. Doskonale sprawdzają się w różnych warunkach pracy.

Odbojniki gumowe

Odbojnik gumowy FliGUM to gwarancja ochrony Twojego sprzętu i powierzchni. Solidne, trwałe i skuteczne w zapobieganiu uszkodzeniom.

Profile gumowe

Dostarczamy profile gumowe, które doskonale spełniają różnorodne funkcje, od ochrony krawędzi po zabezpieczanie przed hałasem czy kurzem.

Wypełnij formularz, złóż zapytanie i zamów teraz produkty FliGUM. Ciesz się jakością, która przekracza oczekiwania! Realizujemy wszelkiego rodzaju produkty gumowe i silikonowe, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Copyright © FliGUM Łukasz Flieger 2018 — All rights reserved.
Polityka prywatności