Jako FliGUM oferujemy kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z różnych sektorów. Nasza wszechstronna oferta wyrobów gumowych znalazła zastosowanie w branży motoryzacyjnej, instalacyjnej, elektrotechnicznej, budowlanej, rolnictwie, transporcie, przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, gazowym, a także w wielu innych dziedzinach.

Wyroby gumowe na zamówienie to przede wszystkim możliwość dopasowania twardości gumy, mieszanki oraz kształtu do Twojego projektu. Od 25 lat wytwarzamy uszczelki gumowe, amortyzatory gumowe, odboje gumowe czy palce gumowe do skubarki. Znamy się na swoim fachu i jesteśmy od dawna obecni w branży wyrobów gumowych jako producent elementów gumowych.

wyroby gumowe na zamówienie, producent elementów gumowych, fligum

 

Produkcja materiałów gumowych na indywidualne zamówienie.

We FliGUM stosujemy kilka metod produkcji, zapewniając najwyższą jakość naszych wyrobów. Oferujemy wyroby wykonywane poprzez:

 

 • wulkanizację ciśnieniową na prasach

 • ekstruzję (wytłaczanie)

 • wykrawanie/wycinanie z płyt

 

Nasz zakład produkcji elementów gumowych znajduje się w Wielkopolsce. Zapewniamy konkurencyjne ceny, bardzo atrakcyjne terminy realizacji oraz gwarancję jakości. Produkujemy wyroby gumowe niezależnie od wielkości zamówienia (wiele zależy od gabarytów i kształtu). Za każdym razem doradzamy klientom i dostarczamy produkty w pełni zgodne z zadaną specyfikacją.

fligum, uszczelki gumowe, tuleje gumowe, amortyzatory gumowe, produkty gumowe

Pracujemy z renomowanymi, certyfikowanymi i sprawdzonymi dostawcami mieszanek gumowych. Realizujemy zamówienia w oparciu o mieszanki bazująca m.in. na NR, SBR, NBR, EPDM, CR, FKM oraz innych, na specjalne życzenie Klienta.

Dlaczego wyroby gumowe na zamówienie?

 

Korzystanie z naszych usług przynosi szereg korzyści. Od indywidualnej wyceny projektu, po obsługę poprodukcyjną – we FliGUM wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i parametry gumy. W zależności od projektu, bardzo precyzyjnie określamy typ i skład mieszanki gumowej.

 • Indywidualne dostosowanie. Oferujemy pełną elastyczność w dostosowywaniu naszych wyrobów do indywidualnych potrzeb klienta. Od rozmiaru, po specyficzne parametry techniczne – każde zamówienie traktujemy jako unikalne. Niezależnie od wielkości partii produkcyjnej czy terminu realizacji – we FliGUM wiemy, jak ważna jest jakość w połączeniu z precyzją.
 • Bogata gama materiałów. Pracujemy na różnorodnych mieszankach gumowych, dostosowując je do specjalnych życzeń klienta. Oferujemy preferowany zakres twardości od mniej więcej 40 do 90 stopni ShA (Skala Twardości Shorea). Guma, z której produkujemy uszczelki gumowe na zamówienie, profile gumowe od producenta, tuleje gumowe na wymiar, amortyzatory gumowe czy gumy do skubarki, jest najwyższej jakości. Wyroby gumowe od producenta, jakim jest FliGUM, to gwarancja wytrzymałości na wysokie temperatury, olej i smary, odkształcenia i pęknięcia. Duża elastyczność i trwałość naszych elementów gumowych to odpowiednie użytkowanie maszyn, urządzeń, zakładów i całego biznesu.
 • Szeroki wybór produktów. Nasza oferta obejmuje zarówno formowane, jak i wytłaczane wyroby gumowe. Posiadamy bogatą gamę produktów, od uszczelek gumowych, poprzez profile gumowe, amortyzatory gumowe, odbojniki gumowe czy palce gumowe do skubarki.

Wyroby gumowe na zamówienie od FliGUM – branże dla których realizujemy zamówienia.

Z naszych usług skorzystały już tysiące firm z wielu branż. Nasze wyroby z gumy na zamówienie tworzymy dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Doceniamy różnorodność podejść i projektów – spełniamy oczekiwania:

 • branży motoryzacyjnej
 • branży instalacyjnej
 • branży elektrotechnicznej
 • branży budowlanej
 • rolnictwa
 • transportu i kolejnictwa
 • branży spożywczej
 • branży farmaceutycznej
 • przemysłu gazowego
 • instalacji sanitarnych
 • ciepłownictwa
 • przemysłu hutniczego
 • przemysłu maszynowego
 • branży reklamowej

i wielu innych…

 

wyroby gumowe na zamówienie, producent elementów gumowych, fligum

Stosujemy najwyższe standardy obsługi klienta od momentu pierwszego kontaktu, po wysyłkę gotowych wyrobów gumowych na zamówienie. Niezależnie, czy zamawiasz u nas uszczelki gumowe, profile gumowe, tuleje gumowe, amortyzatory gumowe, odboje czy gumy do skubarki – będziesz w dobrych rękach.

Elementy gumowe na zamówienie – dlaczego wybierzesz FliGUM?

 

 • Jakość i precyzja wykonania – nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Stosowane metody produkcji oraz dbałość o detale gwarantują satysfakcję klienta. We FliGUM mamy ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu wyrobów gumowych pod indywidualne zamówienie.
 • Terminowość realizacji zamówień – w FliGUM zawsze stawiamy na terminowość. Dzięki odpowiednim procesom, jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia zgodnie z ustalonym harmonogramem. Niezależnie od złożoności oraz wielkości zamówienia – wiemy jak ważne są Twoje zobowiązania kontraktowe!
 • Doświadczenie i ekspertyza – długoletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów i rozwiązań. Nie tylko produkujemy ale i służymy profesjonalnym doradztwem. Dzielimy się wiedzą – przeczytaj artykuły na blogu FliGUM.
 • Konkurencyjne ceny – przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, oferujemy konkurencyjne ceny. To czyni naszą ofertę atrakcyjną dla różnorodnych przedsiębiorstw. Jako producent elementów gumowych wiemy jak ważna jest elastyczność. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie – gwarantujemy konkurencyjne ceny z połączeniu z najwyższą jakością.

 

fligum, uszczelki gumowe, tuleje gumowe, amortyzatory gumowe, produkty gumowe

 

FliGUM to nie tylko producent wyrobów gumowych, ale partner oferujący kompleksowe rozwiązania. Działając zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi, jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Wybierając FliGUM, wybierasz nie tylko produkty, ale także zaufanego partnera biznesowego.

Twardość gumy – nasze unikalne podejście do realizacji Twoich zamówień.

Pracujemy na różnorodnych mieszankach gumowych, takich jak NR, SBR, NBR, EPDM, CR, FKM, oraz innych dostosowanych do specjalnych potrzeb Klienta. Preferowany zakres twardości naszych wyrobów to 40-90 ShA. Dokładamy wszelkich starań, aby finalny produkt odpowiadał w 100% specyfikacji i oczekiwaniom klientów.

 

producent elementów gumowych, uszczelki gumowe na zamówienie, fabryka gumy, fligum

 

Gumowe wyroby formowane

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę formowanych wyrobów gumowych, takich jak:

 

Gumowe uszczelki na zamówienie Gumowe bloki Membrany gumowe

Gumowe pierścienie na wymiar

Gumowe odbojnice

Gumowe przepony

Płyty gumowe od producenta

Zderzaki gumowe

Gumowe zgarniacze

Przelotki gumowe pod projekt

Zaślepki gumowe

Oponki gumowe

Tuleje gumowe na wymiar

Gumowe odbojniki

Odboje gumowe

Amortyzatory gumowe

Korki gumowe

Przepusty gumowe

Wibroizolatory gumowe

Krążki gumowe

Uchwyty gumowe

Uszczelki typu O-Ring

Stopki gumowe

Osłony gumowe

Uszczelki typu V-Ring

Nóżki gumowe

Podkładki gumowe

Manszety gumowe

Kulki gumowe

Zatyczki gumowe

Gumowe uszczelki do zaworów

Opaski gumowe

Ssawki gumowe

Płytki gumowe

Kliny gumowe

Kostki gumowe

Gumowe elementy dylatacyjne Łączniki gumowe

Łapy gumowe

 

Jako producent elementów gumowych realizujemy również zamówienia na wkładki sprzęgłowe / wkłady sprzęgła (sprzęgło kłowe, elastyczne, palcowe)

 Gumowe wyroby wytłaczane

 

Oferujemy także wytłaczane wyroby gumowe, takie jak:

 • Gumowe profile uszczelniające pod projekt
 • Gumowe pasy odbojnikowe od producenta
 • Gumowe sznury odbojowe
 • Osłony gumowe na zamówienie
 •  Profile gumowe o różnych przekrojach

i wiele innych.

 

fligum, uszczelki gumowe, tuleje gumowe, amortyzatory gumowe, produkty gumowe

 

We FliGUM gwarantujemy najwyższą jakość, elastyczność dostosowania do indywidualnych potrzeb Klienta oraz terminowość realizacji zamówień. Skorzystaj z naszej bogatej oferty i doświadczenia!

producent wyrobów gumowych, uszczelki gumowe na zamówienie, palce gumowe do skubarek, fligum, producent gumy

Zapraszamy do współpracy z FliGUM.

 

Copyright © FliGUM Łukasz Flieger 2018 — All rights reserved
Polityka prywatności